Granule

Řadit podle
 • Kuřecí s rýží

  Chicken_New[1].jpg
   

  Krmivo se sníženým obsahem bílkovin a tuků, které zachovává všechny požadavky na výživu psů v zátěži. Kuřecí maso je v přírodě oblíbenou potravou a svým složením pomáhá udržet zdravé zuby, kůži a srst. Tato receptura je ideálním krmivem pro velmi aktivní psy, kde nižší hladina energie je vyžadována a pomáhá je udržet ve vyrovnaném tempu. Pytel 14 kg.

  Cena:1199.00
 • Jehněčí s rýží

  RW_-_jehne.jpg
   

  Speciálně vyvinuto k udržení vysoké kondice psů v zátěži. Bez ohledu na odvětví jejich zátěže. Ideální krmivo pro závodní Greyhoundy, policejní psy, sportovně aktivní psy, saňové psy, agility, atd. Tato receptura pomáhá udržovat správné svalové napětí, zdravé zuby, kůži a srst. Obsahuje MSM, Glukosamin a Chondroitin pro zdravé klouby. Pytel 14 kg.

  Cena:1299.00
 • Štěněčí komplet

  RW_-_stene.jpg

   

  Speciálně vyvinuto pro štěňata všech plemen, pro podporu zdravého vývoje a přirozeného růstu. Dává štěněti možnost vývoje maximálního potenciálu. Může být bezpečně podáváno štěňatům od věku 3-4 týdnů života. Ideální pro kojící feny. Pytel 14 kg.

   

  Cena:1399.00
 • Losos s rýží

  RW_-_losos.jpg
   

  Losos a rýže complete - pro všechna plemena psů - je nutričně vyvážená receptura s kvalitními přísadami, která  podporuje správný růst, vývoj svalů, silné zuby a kosti, zdravou kůži a srst. Současně udržuje zdravý trávicí systém. Obsahuje MSM, Glukosamin a Chondroitin. Pytel 14 kg.

  Cena:1499.00
 • Kachna s rýží

  kachnasryzi.png

  Pytel 14 kg. Pouze na objednání, po osobní domluvě.

  Cena:1699.00